’Sanal Dünyadan Gerçek Yaşama’’ Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Projemizin Hollanda hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
21 Şubat 2022


Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca yürütülmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 1 Yetişkin Eğitimi Programı Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği Faaliyeti kapsamında yürütmek de olduğumuz 2020-1-TR01-KA104-087289 numaralı ve “SANAL DÜNYADAN GERÇEK YAŞAMA” başlıklı projemizin Hollanda hareketlilik faaliyeti öncesi hazırlık toplantısı yapılmıştır.

Projemiz ;teknolojik ürünlerin ve internetin doğru ve bilinçli kullanımı konusunda vermekte olduğumuz  eğitimlerin kalitesini artırarak, bu alanda farkındalık oluşturmaya, bilinçsiz internet ve teknolojik ürün kullanımının fizyolojik, psikolojik ve sosyolojik sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılmasına ve teknoloji bağımlılığının önlenmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Avrupa Birliği ülkelerinin yetişkin eğitimlerinde kullandığı yeni öğretme yöntemleri ve araçları yerinde görerek, iyi uygulama örneklerini ve edindiğimiz tecrübeleri ülkemiz halk sağlığı yetişkin eğitimi uygulamalarına entegre ederek sağlık hizmeti alma ve TEKNOLOJİYİ kullanma bilincinin yükseltilmesi nihai hedefimizdir.

Bu amaç ve hedefler doğrultusunda hazırlanan projemizin detayları ve bu hedeflere ulaşmak için yapacağımız hareketlilik yaygınlaştırma faaliyetleri hakkında katılımcılarımıza koordinatör kurum olan Uşak İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda bilgilendirme sunumu yapılmıştır.  • hollandaoncesi (4).JPG
  • hollandaoncesi (3).JPG
  • hollandaoncesi (1).JPG
  • hollandaoncesi (2).JPG